Jana Jarošová

jóga, shiatsu

Jsem léčitelka, koučka a lektorka. Denně žasnu, jak dokonale s námi naše těla komunikují. Učím lidi tuto řeč vnímat a propojovat signály těla s vědomou myslí.  Baví mne s klienty hledat cesty a možnosti sebeuzdravení. Rozšiřovat možnosti terapie, ukazovat  jiné úhly pohledu na bolest, pomáhat  přemýšlet tak, aby se  stal život příjemnějším, veselejším, radostným. Baví mne hravý dialog a to jak při individuálních terapiích, tak na svých kurzech a přednáškách.

Tradiční čínská medicína mi ve spojení s jógou a shiatsu masáží dávala  velice  široké možnosti při terapii. V posledních letech jsem svůj přístup ještě obohatila  o  systemický rozhovor, koučování. Tím  se mi rozšířily  možnosti terapie téměř neomezeně. A právě propojení doteku a slova je cesta, kterou neustále objevuji a kterou mne baví jít.

Proto jsem uvítala možnost se v průběhu minulých dvou let scházet se skupinou nadšenců a špiček v oboru, se záměrem vymyslet a realizovat projekt, který měl hravě, netradičně a neformálně propojovat znalosti různých terapeutických směrů. Spojením výstupů této tvůrčí skupinya zkušeností z mé dvacetileté praxe vzešel projekt „PŘEDÁVÁNÍ.“  Frekventantům v něm chceme předat a logicky PROPOJIT principy tří terapeutických směrů a přístupů – ESOTERIKY, PSYCHOLOGIE a FYZIOTERAPIE. Naučí se „vidět“, „slyšet“ a „cítit“ – restartovat své smysly a zvládnout umění diagnostiky na těle, v auře i v čase.

Konkrétně získají znalosti základů systemické psychoterapie v práci s jednotlivcem (koučování – základní východiska psychologie rozhovoru), fyzioterapie (reflexní zóny, su-jok, manipulace – mobilizace) a východní filosofie (shiatsu, jóga, tradiční čínská medicína, funkce čaker, meridiánů, aurických těl). Ve druhém ročníku navážeme a propojíme energetickou praci v krajině, feng-shui a fytoterapii.

Dalším cílem programu je udržet vysokou laťku výuky i praxe (vysoká odbornost lektorů, skupina max. 10 lidí, příjemné zázemí s dobrou dostupností).

 

Více se o Janě můžete dozvědět na jejích stránkách www.JanaJarosova.cz www.shiatsuterapeutka.cz.