Emocionální centra a bylinná rovnováha

Navrací se čas, kdy nás příroda opět volá k sobě a ukazuje, jaké silné, léčivé a úžasné poklady skrývá, a nabízí nám je v dostatečném množství.

Vlastnosti a charakteristika bylin jsou velmi úzce spojeny s naší emocionální stránkou. Víme, že emoce a jejich dlouhodobé působení mají vliv na orgánové funkce a mohou vést až ke vzniku nemoci. Pochopením souvislostí mezi emocemi, orgány a bylinami můžeme najít klíč k tomu, jak se vypořádat se stresem, nespavostí, přecitlivělostí, nízkou sebedůvěrou, depresemi a dalšími stavy, které nám nejsou ku prospěchu. Je mnoho způsobů jak se umět prostřednictvím byliny opečovat a povznést na duchu, těle i mysli.

Renáta Jahodová, bylinářka tělem i duší, s vámi bude sdílet své zkušenosti a znalosti z oblasti účinné podpory zdraví českými bylinami.

 

Pro koho je přednáška vhodná

Přednáška je vhodná pro každého, kdo má rád bylinky a rád by je využil co nejvíce.

 

Obsah přednášky

Probereme si všechna emocionální centra našeho těla. Byliny, které je umí navodit do rovnováhy a zároveň rozpoznat, kdy je lepší použít čerstvou bylinu, obklad, mast či éterický olej.  Prakticky si vyzkoušíme, jak si vše potřebné sami jednoduše připravit.

 

Rozhovor s Renátou Jahodovou o jejím přístupu a vztahu k bylinám si můžete přečíst zde.

Těšíme se na vás.

Čas 18-21
Kategorie Přednáška
Pořádá Akademie léčivé výživy
Místo

Akademický klub ALV

Údolní 212/1, Praha 4

Cena 400 Kč