Příčiny a prevence civilizačních nemocí

Éčka, sbírá éčka… a taky mnoho dalšího, ani o tom neví.

Život současného člověka doprovázejí miliony chemikálií, z nichž mnohé mohou být nebezpečné lidskému zdraví a ohrožovat budoucnost celé civilizace.

Na víkendovém semináři pod laskavým vedením Prof. RNDr. Anny Strunecké, autorky knih Jak přežít dobu jedovou, Varovné signály očkování, Stop cukrovce a dalších, mimo jiné zjistíte, kde všude se se škodlivými látkami můžeme setkat. Ať už to jsou tzv. „éčka“ v potravinách a nápojích, v léčivech, v potravinových doplňcích nebo v přídatných látkách očkovacích vakcín – zkrátka ve věcech, které možná automaticky považujeme za zdravé nebo takové, jež naše zdraví ochrání.

 

Jak je to ale doopravdy?

Nabízíme vám příležitost si uvědomit, zda opravdu žijeme v době jedové, seznámit se s hlavními škůdci lidského zdraví.

Získáme informace o tom, že většina civilizačních nemocí má stejné začátky, které se vyvíjejí po řadu let, a je možné jim včas předcházet vhodnou prevencí, při které je nejdůležitější vhodná výživa.

Tématem paní profesorky je samozřejmě také očkování a jaká rizika pro lidské zdraví představují přídatné látky ve vakcínách. Veškeré odborné informace, kterým většina z nás příliš nerozumí, nám paní profesorka předá způsobem, který je pochopitelný pro každého.

 

Pro koho je seminář vhodný

Pro účast na semináři není nutné mít předem jakékoliv znalosti v oblasti zdravého životního stylu. Seminář je vhodný pro všechny, kdo mají chuť se dozvědět, co lze každý den dělat pro prevenci civilizačních chorob a jaký vliv na nás mohou mít stopová množství různých chemických látek, které jsou součástí běžného sortimentu potravinářského i kosmetického průmyslu.

 

Obsah semináře

  • Dozvíme se vše podstatné o přídatných látkách v potravinách.
  • Objevíme zdravotní rizika fruktózy, aspartamu a umělých sladidel, povíme si, zda a proč je cukr bílý nepřítel.
  • Získáme informace o přídatných látkách ve vakcínách, o solích hliníku jako adjuvans i toxicitě rtuti, thimerosalu a vakcínách proti HPV.
  • Budeme hovořit o epidemii diabetu 2. typu, o tom, proč nefunguje inzulin, jaká jsou nebezpečí komplikací a možnosti kompenzace diabetu.
  • Seznámíme se s programem 4 kroků po 4 týdny k prevenci diabetu 2. typu, s 10denním programem detoxikace organismu i hlavními vitamíny důležitými pro diabetiky.

 

Těšíme se na vás.

Čas 9-16.30
Kategorie Seminář
Pořádá Akademie léčivé výživy
Místo

Teal Club

Údolní 212/1, Praha 4

Cena 2400 Kč