Dr. Barbara Miller

Zdraví střev a zdravá krev, Specifická výživa
Léčím lidi, nikoliv nemoci.

V akademickém roce 2018/19 přednáší témata

 

Dr.Barbara Miller je lékařka, odbornice na osvětu v oblasti přínosů a rizik raw stravy, zdraví střev, bioidentických hormonů a éterických olejů.

Barbara Miller patří k vzácnému druhu vědců, kteří mají vzdělání jak v exaktních vědách, tak ve „standardní“, ale i „alternativní“ medicíně. Studovala fyziku a medicínu v Ulmu i San Francisku na přelomu 80. a 90. let. Pracovala jako rekonstrukční chirurg v nemocnici a od roku 2000 ve vlastni ordinaci funkční medicíny v Berlíně. Specializuje se na výživu, energetickou terapii a anti-aging medicínu.

Jejím hlavním mottem je, že neléčí nemoci, ale lidi. Jak sama říká – moje medicína neodstraňuje symptomy, ale příčiny. Pokud se vám na přístroji rozsvítí červená kontrolka, můžete ji vyšroubovat a mít chvíli pokoj. A školská medicína velmi často přistupuje k nemoci právě tímto způsobem – bojuje se symptomy, jako je vysoký krevní tlak, bolesti nebo zvýšený krevní cukr, ale nehledá příčinu. Já se snažím přijít nemoci na kloub a ukázat svým pacientům, jak si mohou sami pomoci. Opravdové léčení může přijít jen zevnitř nás samotných.

www.millermed.de