Lenka Papadakisová

můj příběh, principy moudrého podnikání
K životu potřebuji mít smysl, inspiraci příběhy, svobodu, cestování, nadhled a dobré lidi. Věřím v podnikání dělané hlavou a srdcem, tedy v moudré podnikání.

V akademickém roce 2018/19 vás v programu Podnikatelské know-how výživového poradce provede tématy Můj příběh a Principy moudrého podnikání.

 

V roli mentorky a konzultantky podporuje  ženy v jejich podnikání. Vedle tradičních  forem vzdělávání  je propagátorkou učení prostřednictvím příběhů. Facilituje councilové kruhy otevřené komunikace.

S podnikáním ve firemním vzdělávání začala v roce 1991, zakládala dvě  vzdělávací  společnosti  Kredo a Expertis. Po roce 2010 iniciovala a spoluvytvořila  několik společensko-vzdělávacích projektů, jejichž  záměrem je přinést  do  podnikání  moudrost reprezentovanou principy užitečnosti, rovnováhy, jednoduchosti, lidskosti. Změna podnikatelské  kultury je pro  ni prostředkem k ozdravení  celé  společnosti.

Projekt a spolek Moudré podnikání žen podporuje  malé  podnikání žen v regionech, Transpedice – je o cestování za hodnotami společnosti a poznáním sebe sama, mediálně vzdělávací projekt Učíme se příběhy – mapuje inspirativní příběhy sociálních inovátorů.

 

Rozhovor Galerie Ne: Byznys má být dělán hlavou i srdcem

Cesty k sobě: Moudé podnikání žen

TEDx Brno (video): Podnikám hlavou i srdcem