Tierra Verde

český výrobce ekodrogerie

TIERRA VERDE, s.r.o. je český výrobce ekodrogerie YELLOW&BLUE. Hlavní surovinou pro výrobu jsou výtažky z mýdlových ořechů doplněné rostlinnými nebo minerálními složkami. Výrobky neobsahují ropné látky, syntetické parfémy, barviva ani enzymy. Dále vyrábíme menstruační kalíšek Gaia Cup, který je plnohodnotnou náhradou dámských hygienických pomůcek na jedno použití, síťovky, tašky a sáčky z biobavlny a spoustu dalších užitečných věcí, které naplňují naše poslání dát lidem možnost vědomě se rozhodovat o svých spotřebních návycích a ukázat jim, jak tyto návyky ovlivňují naše zdraví a ekologickou zátěž planety.

YB_logo (2)gaia cup logo (2)

Zabýváme se nejen výrobou a prodejem výrobků, ale uvědomujeme si také důležitost spotřebitelům předat znalosti a dovednosti, jak naše přípravky používat, aby co nejefektivněji sloužily svému účelu. Zákazníci mohou využít zejména portál www.ekoalchymie.cz a účastnit se kurzů ekopraní, které pořádáme ve spolupráci s našimi obchodními partnery.

Náš vztah k planetě vyjadřujeme i tím, že zpracováváme obalový materiál od surovin, ze kterého vyrábíme různé užitečné předměty. Naše dceřiná společnost, která výrobky balí a expeduje, je chráněnou dílnou, která dává příležitost a prostor znevýhodněným lidem zapojit se do práce a přinést svůj dar světu.

 

E-shop Tierra Verde: www.tierraverde.cz