Wellnessia

centrum výživových poradců

Jsme tým výživových průvodkyň. Inspirujeme lidi k tomu, aby si vzali péči o zdraví do svých rukou. Jídlo je pro nás jeden z kousků skládanky, která vede ke zdraví a vitalitě. Dovedeme pevně a laskavě doprovázet na cestě za osobním stravováním. Umíme podpořit změnu jídla tak, aby se propsala i do reality každodenního života.

Máme rádi dobré jídlo, chutě, barvy i vaření. Nebaví nás zákazy, omezování ani dogmatický přístup. Dělíme se o roky zkušeností nasbírané s našimi klienty, tak o nové trendy a osobní zážitky.

Milujeme, co děláme. Žijeme vše, co radíme lidem kolem sebe. Baví nás povídat o jídle, hledat zdravá řešení na život plný dětí, práce i cestování. Propojování znalostí našich předků s rychlým životem současnosti je pro nás výzva. Výsledky našich klientů vypovídají o tom, že umíme to, co děláme.

Spoluzakladatelka firmy Wellnessia Bc. Monika Divišová je také jednou z lektorek Akademie léčivé výživy. Je autorkou systému celostního nutričního poradenství, který učí nejen odbornou veřejnost. Vede firmu podle principů ženského managementu, vystupuje v televizi, píše články i knihy, přednáší na konferencích, studuje a cestuje.

 

www.hubnuti.org

www.wellseminare.cz