Adéla Roubíčková

Má vize je pomáhat lidem, kteří o to stojí, a to v oblastech, ve kterých jsem sama udělala mnoho změn a prošla si jimi na vlastní kůži. Je to Feng Shui – harmonizace energií v prostoru a soulad s lidmi, kteří v něm žijí či pracují, a léčivá strava – co a kdy jíst.
Věřím, že změnu může udělat každý, jen se odhodlat a začít něco dělat.

Mé jméno je Adéla Roubíčková a žiji s rodinou v domku na Křivoklátě.  Na ALV jsem se dostala přes Feng Shui (Rogera Greena) a nemoc našeho syna.  Díky tomu jsem našla novou cestu pro celou naši rodinu a dokázala synovi pomoci neinvazivní léčbou, pomocí bylin a stravy.

Akademie a další kurzy, kterými jsem prošla, mi ukázaly, že si život tvoříme sami. Proto chci začít ukazovat nové směry, rozmanitost stravy a krásu života i ostatním. Na ALV není nic dogma a to je to, co se mi líbí. Díky tomu jsem se odhodlala dát výpověď v práci, nevracet se zpět po mateřské dovolené a udělat krok novým směrem.

Má vize je pomáhat lidem, kteří o to stojí, a to v oblastech, ve kterých jsem sama udělala mnoho změn a prošla si jimi na vlastní kůži. Je to Feng Shui – harmonizace energií v prostoru a soulad s lidmi, kteří v něm žijí či pracují, a léčivá strava – co a kdy jíst, co je pro koho vhodné až léčivé a jak kterou potravinu používat.

Věřím, že změnu může udělat každý, jen se odhodlat a začít něco dělat. Proto, kdo máte chuť, ZAČNĚTE a přidejte se k nám.

www.vybarvetesizivot.cz