Podnikatelské know-how výživového poradce

Program je určený těm, kteří cítí, že na cestu soukromého podnikání a práce s klienty nestačí jen informace a znalosti z oboru. Během 6 víkendů nebo 2 intenzivních týdnů zaměřených na budování základů vašeho budoucího podnikání vám předáme unikátní know-how našich úspěšných lektorů.

 

Délka studia 6 víkendů, vždy 1 víkend v měsíci

 Cenu je možno rozložit do 2 nebo 4 splátek

 

PŘIHLÁSIT SE

 

Práce, která naplňuje a slouží…

Uvažujete o povolání, při němž budete druhým pomáhat na jejich cestě ke zdravému způsobu života? Zřejmě jste si již sami prošli kousek cesty spojené se stravováním a jeho vlivem na naše zdraví, věříte, že má smysl se jím zabývat, a rádi byste své poznání sdíleli s ostatními.

Nebo už možná jako výživový poradce či kouč zdravého životního stylu pracujete, ale chybí vám některé dovednosti a znalosti, které jsou k výkonu povolání nezbytné.

Možná jste si už všimli, že pracovat „na volné noze“ není úplně jednoduché. Nestačí totiž jen dobře ovládat obor, ve kterém chce člověk podnikat. K tomu, aby člověk mohl s klidnějším svědomím vstoupit do vod svobodného povolání, potřebuje znát daleko více. O to více, pokud jeho práce spočívá ve službě, v péči a poradenství druhým lidem. A ještě o kus více, pokud je poradenství zaměřeno na oblast zdraví…

Je to totiž veliká zodpovědnost a člověk k této práci musí přistupovat s obrovskou pokorou a vědomím, že bude neustále studovat a učit se, prohlubovat své znalosti a dovednosti. A ačkoliv se naše studijní programy zaměřují primárně na pole prevence a záměrně, s plným vědomím, nevstupujeme do pole léčby nemocí, považujeme zodpovědný přístup k této profesi za alfu a omegu podnikání v oblasti výživového poradenství.

K tomu vás můžeme inspirovat. A navíc vám dokážeme předat know-how a informace, které vám na vaší podnikatelské cestě pomohou a mohou vám poskytnout výhody oproti jiným, kteří tyto znalosti a dovednosti nemají.

 

Přejeme si, abyste byli v tom, co chcete dělat, úspěšní, cítili jste se hned od počátku dobře a věděli jste, kam a proč směřujete.


Co můžete očekávat?

 

PŘIHLÁSIT SE


Pro koho je studium určeno?

Máte chuť na svém pracovním životě něco změnit? Pak jste u nás na správném místě.

Studijní program PODNIKATELSKÉ KNOW-HOW VÝŽIVOVÉHO PORADCE je vhodný pro ty, kteří jsou pro oblast výživy a prevence zapálení a chtějí pomáhat druhým jako průvodci či koučové v oblasti zdravého životního stylu, nebo pro ty, kteří již v této oblasti pracují, ale rádi by si doplnili některé dovednosti, které jim na cestě podnikatele „na volné noze“ mohou pomoci k úspěšné praxi.

 


Lektoři

Semináři a workshopy vás budou provázet zkušení čeští i zahraniční lektoři, kteří se svým oborům věnují léta s nadšením a láskou. Při jejich výběru jsme kladli důraz nejen na to, aby to byli lidé erudovaní, ale také přátelští, otevření, nedogmatičtí, respektující mnohost cest a sdílející filosofii i hodnoty školy.

V tomto programu se vám budou intenzivně věnovat Bc. Monika Divišová, Lenka Papadakisová, Kalman Horvát a další.


Jak je studium koncipováno?

Studium je koncipováno buď jako semestrální, kdy vám zabere vám jeden víkend v měsíci po dobu 6 měsíců, nebo jako intenzivní, kdy se studiu věnujeme 2 plné týdny, které na sebe časově blízce navazují (viz Studijní plán níže).

Intenzivní dvoutýdenní studium je organizováno jako pobytové mimo Prahu.


  • Teoretický víkend s praktickými dopady

nebo


  • Intenzivní pobytový týden

Čekají vás interaktivní workshopy zaměřené na budování základů vašeho budoucího podnikání i na to, jakým způsobem byste měli pečovat sami o sebe, abyste se nestali „obětí“ svého povolání. Know-how o práci s klientem i o tom, jak si otevřít a vést praxi, vám přednese úspěšná wellness koučka a majitelka poradenské společnosti Wellnessia Bc. Monika Divišová. O nových přístupech k podnikání v souladu sama se sebou a svými hodnotami a o využití osobitého tvůrčího potenciálu s vámi bude diskutovat Lenka Papadakisová. Finanční gramotností a marketingem vás bude netradičním způsobem založeným na budhistické filosofii provázet Kalman Horvát.

STUDIJNÍ PLÁN

Studijní plán pro akademický rok 2018/2019 ke stažení

Vyhrazujeme si možnost dodatečné úpravy.

STAHUJTE ZDE


Cena studia

57 600 Kčza 72 hodin výuky

V ceně jsou zahrnuta skripta. V případě studia formou 2 intenzivních týdnů, není v ceně zahrnuto ubytování a strava v místě studijního pobytu.

Platbu je možné rozložit do 2 splátek.

 

Víme, že podpora někoho blízkého je vždy přínosná.

Pokud přijdete dva nebo dvě – tedy vezmete s sebou kamaráda nebo kamarádku, dostanete od nás oba 15 % slevu ze školného.

PŘIHLÁSIT SE


Co by vás ještě mohlo zajímat